Organizując przyjęcie – nie ważne jakiego typu i dla jak dużej ilości osób, jeśli chcemy się dobrze bawić przy najlepszej muzyce, to koniecznie powinien zostać zatrudniony DJ wodzirej. Pamiętajmy tutaj jednak, żeby wybrać doświadczonego i polecanego DJ’a wodzireja, a nie pierwszą lepsza osobę, bo może okazać się, że trafimy na kogoś kto w ogóle nie spełni naszych oczekiwań.

Od razu zacznę od wskazania kogoś kto jest po prostu stworzony do organizowania zabawy. DJ wodzirej Dominik Szymoniak z Exclusive Djs – https://exclusivedjs.pl/ – to człowiek wręcz stworzony do robienia imprez. Jako popularny DJ wodzirej w Krakowie na brak ofert zdecydowanie nie narzeka i czasem trzeba poczekać u niego na wolny termin. Jednak mnie to ani trochę nie dziwi. Widziałem co potrafi zrobić jako DJ na wesele – grał na dwóch weselach, na których byłem gościem i powiem szczerze nie widziałem osoby, która byłaby zawiedziona jego usługą.

Człowiek pracujący jako DJ wodzirej musi być otwartą, wesołą, lubiącą zabawę i niezwykle wszechstronną osobą. Często potrafi nawet w pojedynkę bawić gości muzyką, grą świateł i zabawnym słowem. Dzięki niemu zabawa weselna staje się atrakcyjniejsza również dla dzieci, a długie godziny spędzone na sali nie będą się dłużyć małoletniemu, bo wodzirej to animator, który zadba o to, aby dzieci kreatywnie spędziły czas podczas wesela.

Wydaje mi się, że to właśnie wszechstronność jaką obdarzony jest dobry DJ wodzirej sprawia, że tak chętnie zaczynamy stawiać na DJ’a w kontekście obsługi wesela. Więcej osób zaczyna dostrzegać, że DJ na wesele będący jednocześnie wodzirejem jest wstanie stworzyć lepszą zabawę niż ktokolwiek inny. Nie wiem jakie Wy macie z tym doświadczenie, ale według mnie DJ wodzirej to idealny kandydat na rozruszanie każdej imprezy, nie tylko wesela.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *